RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

Pre-Rolls

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

1,055 products
10+10 Craft Indica Variety Pack
Castle Rock FarmsPre-Rolls
10+10 Craft Indica Variety Pack

Indica Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

20x0.5g

$71.35

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

10+10 Craft Sativa Variety Pack
BC GreenPre-Rolls
10+10 Craft Sativa Variety Pack

Sativa Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

20x0.5g

$71.35

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

10th Planet Pre-Rolls
Buddy BloomsPre-Rolls
10th Planet Pre-Rolls

Hybrid

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

10x0.5g

$30.90

Before taxes · $6.18 per gram

Reference listing · Not available for purchase

11 Week Pink Pre-Roll
PepePre-Rolls
11 Week Pink Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 27.5 - 33.5%CBD: 0 - 6%

10x0.5g

$14.65

Before taxes · $2.93 per gram

Reference listing · Not available for purchase

187 Kush Pre-Roll
SoarPre-Rolls
187 Kush Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 1%

3x0.5g

$14.95

Before taxes · $9.97 per gram

Reference listing · Not available for purchase

1Spliff Pre-Roll
1SpliffPre-Rolls
1Spliff Pre-Roll

Hybrid

THC: 23 - 29%CBD: 0 - 2%

7x0.5g

$12.50

Before taxes · $3.57 per gram

Reference listing · Not available for purchase

20 Piece
EndgamePre-Rolls
20 Piece

Indica Dominant

THC: 23 - 29%CBD: 0 - 5%

20x0.5g

$55.70

Before taxes · $5.57 per gram

Reference listing · Not available for purchase

33 Splitter Craft Pre-Rolls
Woody NelsonPre-Rolls
33 Splitter Craft Pre-Rolls

Indica Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 2%

5x0.5g

$29.85

Before taxes · $11.94 per gram

Reference listing · Not available for purchase

33 Splitter Pre-Roll
True FirePre-Rolls
33 Splitter Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 1%

1x1g

$15.95

Before taxes · $15.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

35's Crash Glow Pre-Roll
QwestPre-Rolls
35's Crash Glow Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

10x0.35g

$24.35

Before taxes · $6.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

35's Georgia Pie Pre-Roll
QwestPre-Rolls
35's Georgia Pie Pre-Roll

Hybrid

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

10x0.35g

$24.35

Before taxes · $6.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

35's Platinum Gas Pre-Roll
QwestPre-Rolls
35's Platinum Gas Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

10x0.35g

$24.35

Before taxes · $6.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

35's White Walker Pre-Roll
QwestPre-Rolls
35's White Walker Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

10x0.35g

$24.35

Before taxes · $6.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

3WAY Variety Pack Pre-Roll
3WAY by HycyclePre-Rolls
3WAY Variety Pack Pre-Roll

Blend

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 6%

30x0.45g

$92.40

Before taxes · $6.84 per gram

Reference listing · Not available for purchase

40's Indica Pre-Roll
Weed Me GrindPre-Rolls
40's Indica Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 1%

40x0.5g

$103.35

Before taxes · $5.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

40's Sativa Pre-Roll
Weed Me GrindPre-Rolls
40's Sativa Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 1%

40x0.5g

$103.35

Before taxes · $5.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

5iveAlive Pre-Roll
Buzz'dPre-Rolls
5iveAlive Pre-Roll

Hybrid

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 1%

5x1g

$39.25

Before taxes · $7.85 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve Pre-Roll
Sixty Seven SinsPre-Rolls
67 Artisan Reserve Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 28 - 33%CBD: 0.1 - 2%

3x0.5g

$18.05

Before taxes · $12.03 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve Pre-Roll
Sixty Seven SinsPre-Rolls
67 Artisan Reserve Pre-Roll

Hybrid

THC: 25 - 32%CBD: 0.1 - 1%

1x1g

$11.30

Before taxes · $11.30 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve Pre-Roll
Sixty Seven SinsPre-Rolls
67 Artisan Reserve Pre-Roll

Hybrid

THC: 25 - 32%CBD: 0.1 - 1.5%

5x0.5g

$27.40

Before taxes · $10.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

91 Ox Pre-Roll
MTL CannabisPre-Rolls
91 Ox Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 6%

3x0.5g

$18.25

Before taxes · $12.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

97 Octane Pre-Roll
TenzoPre-Rolls
97 Octane Pre-Roll

Hybrid

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 6%

5x0.5g

$24.85

Before taxes · $9.94 per gram

Reference listing · Not available for purchase

A la carte Pre-Roll
The KitchenPre-Rolls
A la carte Pre-Roll

Hybrid

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 1%

5x0.5g

$28.15

Before taxes · $11.26 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AAA+ Sativa Pre-roll
Crooked DoryPre-Rolls
AAA+ Sativa Pre-roll

Sativa Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 1%

5x0.5g

$21.55

Before taxes · $8.62 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acapulco Gold Reefers Pre-Roll
Jonny ChronicPre-Rolls
Acapulco Gold Reefers Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 22 - 28%CBD: 0 - 2%

10x0.5g

$10.85

Before taxes · $2.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Ace Ganja Bombers Pre-Roll
Cannabis CartelPre-Rolls
Ace Ganja Bombers Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 26 - 31%CBD: 0 - 6%

3x0.5g

$12.20

Before taxes · $8.13 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Kush Reefers Pre-Roll
Jonny ChronicPre-Rolls
Afghan Kush Reefers Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 22.5 - 28.5%CBD: 0 - 2%

10x0.5g

$30.40

Before taxes · $6.08 per gram

Reference listing · Not available for purchase

After Eighth Pre-Roll
Victoria Cannabis CompanyPre-Rolls
After Eighth Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 6%

3x0.5g

$19.75

Before taxes · $13.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afternoon Delight Pre-Roll
BC DoobiesPre-Rolls
Afternoon Delight Pre-Roll

Hybrid

THC: 27 - 31%CBD: 0 - 2%

2x1g

$14.20

Before taxes · $7.10 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AK 47 Pre-Roll
PIXELPre-Rolls
AK 47 Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 4%

10x0.35g

$24.55

Before taxes · $7.01 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AK47 Pre-Roll
DEALRPre-Rolls
AK47 Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 29 - 32%CBD: 0 - 2%

5x0.5g

$27.40

Before taxes · $10.96 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alaskan Ice Pre-roll
FLEURS DE L'ÎLEPre-Rolls
Alaskan Ice Pre-roll

Sativa Dominant

THC: 23 - 29%CBD: 0 - 1%

7x0.5g

$22.30

Before taxes · $6.37 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alaskan Thunder Pre-Roll
Valhalla FlwrPre-Rolls
Alaskan Thunder Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 1%

2x0.5g

$12.45

Before taxes · $12.45 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Gushers Pre-Roll
BC GreenPre-Rolls
Alien Gushers Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 30 - 35%CBD: 0 - 2%

20x0.5g

$71.35

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Kush Pre-Roll
Cheers CannabisPre-Rolls
Alien Kush Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

3x0.5g

$15.25

Before taxes · $10.17 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Rock Candy Blunt
Northside Premium ReservePre-Rolls
Alien Rock Candy Blunt

Hybrid

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 1%

1x0.7g

$17.75

Before taxes · $25.36 per gram

Reference listing · Not available for purchase

All Hail Pineapple Blitz Pre-Roll
StunnerzPre-Rolls
All Hail Pineapple Blitz Pre-Roll

Blend

THC: 27 - 31%CBD: 0 - 2%

2x1g

$14.20

Before taxes · $7.10 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Aloha White Widow Pre-Roll
Happy & StonedPre-Rolls
Aloha White Widow Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 5%

2x1g

$11.95

Before taxes · $5.98 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Aloha White Widow Pre-Roll
Happy & StonedPre-Rolls
Aloha White Widow Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 5%

14x0.5g

$45.00

Before taxes · $6.43 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amherst Sour Diesel Pre-Roll
Common GroundPre-Rolls
Amherst Sour Diesel Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 6%

10x0.5g

$30.90

Before taxes · $6.18 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amnesia Haze Pre-Roll
Station HousePre-Rolls
Amnesia Haze Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 30%CBD: 0 - 1%

10x0.5g

$5.60

Before taxes · $1.12 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amnesia Haze Pre-Roll
OHJAPre-Rolls
Amnesia Haze Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 22 - 28%CBD: 0 - 6%

10x0.35g

$18.95

Before taxes · $5.41 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face #10 Pre-roll
Bobs Better BudsPre-Rolls
Animal Face #10 Pre-roll

Sativa Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 5%

3x0.5g

$17.25

Before taxes · $11.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face Ceramic Tip Pre-Roll
CarmelPre-Rolls
Animal Face Ceramic Tip Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 3%

1x1g

$14.20

Before taxes · $14.20 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face Cookies Blunt
WINKPre-Rolls
Animal Face Cookies Blunt

Hybrid

THC: 27 - 32%CBD: 0 - 1%

1x7g

$49.95

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face Pre-Roll
CarmelPre-Rolls
Animal Face Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 2%

14x0.5g

$22.30

Before taxes · $3.19 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Junky Dog Walker Pre-Roll
Seaweed Craft CannabisPre-Rolls
Animal Junky Dog Walker Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 28 - 33%CBD: 0 - 2%

10x0.35g

$32.95

Before taxes · $9.41 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 1,055