RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

Oils and Capsules

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

275 products
1 000 THC + 1 000 CBD Softgels
Emprise CanadaOils and Capsules
1 000 THC + 1 000 CBD Softgels

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

100 caps

$58.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1000 mg Softgels (100 x 10 mg)
Emprise CanadaOils and Capsules
1000 mg Softgels (100 x 10 mg)

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

100 caps

$55.00

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1000mg THC Indica Oil Drops
High PlainsOils and Capsules
1000mg THC Indica Oil Drops

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

35ml

$34.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1:1 THC:CBN Nighttime Soft Gels
EAT YOUR GREENS.Oils and Capsules
1:1 THC:CBN Nighttime Soft Gels

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$33.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1:1:1 THC:CBG:CBD Caps
Elev8 by DayDayOils and Capsules
1:1:1 THC:CBG:CBD Caps

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$34.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1:1:1 THC:CBG:CBD Oil
elev8 by DayDayOils and Capsules
1:1:1 THC:CBG:CBD Oil

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$38.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1:2 THC/CBG Tablets
BlipsOils and Capsules
1:2 THC/CBG Tablets

Blend

THC: 0%CBD: 0%

25 caps

$25.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

20:10 Full Spectrum Oil
AbideOils and Capsules
20:10 Full Spectrum Oil

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$19.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

20:20 Oil
DivvyOils and Capsules
20:20 Oil

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$34.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

24K Gold CBD:CBG Facial Mist
Naturally NutraOils and Capsules
24K Gold CBD:CBG Facial Mist

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

60ml

$47.15

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

2:4:1 THC/CBD/CBN Tablets
BlipsOils and Capsules
2:4:1 THC/CBD/CBN Tablets

Blend

THC: 0%CBD: 0%

25 caps

$25.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

3000:300 - Coconut Grapefruit
Body BudderOils and Capsules
3000:300 - Coconut Grapefruit

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

110g

$54.95

Before taxes · $0.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

3:2:1 K.O. Oil
K.O. by NightNightOils and Capsules
3:2:1 K.O. Oil

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$43.20

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

50/50 Relief Cream
KronicOils and Capsules
50/50 Relief Cream

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

50g

$49.95

Before taxes · $1.00 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Adv. Nano THC BevDrops Oil
Emprise CanadaOils and Capsules
Adv. Nano THC BevDrops Oil

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$38.70

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Arctic Heat Muscle Cream
Rebound by Stewart FarmsOils and Capsules
Arctic Heat Muscle Cream

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

120g

$52.55

Before taxes · $0.44 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Bakerstreet Softgels 10 mg
TweedOils and Capsules
Bakerstreet Softgels 10 mg

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

15 caps

$19.80

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Balance Beam CBD:CBG:CBN
Naturally NutraOils and Capsules
Balance Beam CBD:CBG:CBN

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$64.80

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Balanced 10:10 Softgels
Glacial GoldOils and Capsules
Balanced 10:10 Softgels

Blend

THC: 0%CBD: 0%

100 caps

$55.00

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Balanced 10:10 Softgels
Glacial GoldOils and Capsules
Balanced 10:10 Softgels

Blend

THC: 0%CBD: 0%

50 caps

$34.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Balanced 5:5
.decimalOils and Capsules
Balanced 5:5

Hybrid

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$24.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Balanced 5:5
.decimalOils and Capsules
Balanced 5:5

Hybrid

THC: 0%CBD: 0%

90 caps

$59.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Birthday Bath Bomb
Rebound by Stewart FarmsOils and Capsules
Birthday Bath Bomb

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

130g

$17.95

Before taxes · $0.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Bliss Tabs - Pink Kush
Leisure Club - BlissOils and Capsules
Bliss Tabs - Pink Kush

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

5 caps

$5.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Blue Dream Bath Bomb
Rebound by Stewart FarmsOils and Capsules
Blue Dream Bath Bomb

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

130g

$15.75

Before taxes · $0.12 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Blue Raspberry THC Drops
PHRESH THC DROPSOils and Capsules
Blue Raspberry THC Drops

Hybrid

THC: 0%CBD: 0%

2.3ml

$9.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Blueberry Sunset CBD Salt Soak
Rebound by Stewart FarmsOils and Capsules
Blueberry Sunset CBD Salt Soak

Indica Dominant

THC: 0mgCBD: 0mg

125g

$14.25

Before taxes · $0.11 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Calm Drops
ufeeluOils and Capsules
Calm Drops

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$40.15

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 100 Capsules
Spring Hill Cannabis CompanyOils and Capsules
CBD 100 Capsules

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$44.75

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 100 Ultra Formula Oil
MediPharm LabsOils and Capsules
CBD 100 Ultra Formula Oil

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$88.30

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 100+ Oil
Glacial GoldOils and Capsules
CBD 100+ Oil

Blend

THC: 0%CBD: 0%

40ml

$29.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 3000 Relief Balm
Naturally NutraOils and Capsules
CBD 3000 Relief Balm

Blend

THC: 0mgCBD: 0mg

100ml

$56.00

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 4000
XKOils and Capsules
CBD 4000

Blend

THC: 0%CBD: 0%

30ml

$56.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

CBD 50 Softgels
Glacial GoldOils and Capsules
CBD 50 Softgels

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

50 caps

$29.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 275