RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

Dried Flower

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

869 products
100K
DEALRDried Flower
100K

Indica Dominant

THC: 30 - 32%CBD: 0 - 2%

3.5g

$35.10

Before taxes · $10.03 per gram

Reference listing · Not available for purchase

11 Week Pink
PepeDried Flower
11 Week Pink

Indica Dominant

THC: 21.5 - 27.5%CBD: 0 - 6%

28g

$24.35

Before taxes · $0.87 per gram

Reference listing · Not available for purchase

1st Quarter (Sativa)
ViolaDried Flower
1st Quarter (Sativa)

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 6%

7g

$55.95

Before taxes · $7.99 per gram

Reference listing · Not available for purchase

33 Splitter
True FireDried Flower
33 Splitter

Indica Dominant

THC: 27 - 34.5%CBD: 0 - 1%

3.5g

$35.20

Before taxes · $10.06 per gram

Reference listing · Not available for purchase

33 Splitter Craft Flower
Woody NelsonDried Flower
33 Splitter Craft Flower

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 1%

3.5g

$47.15

Before taxes · $13.47 per gram

Reference listing · Not available for purchase

4th Quarter (Indica)
ViolaDried Flower
4th Quarter (Indica)

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 5%

7g

$55.95

Before taxes · $7.99 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve
Sixty Seven SinsDried Flower
67 Artisan Reserve

Indica Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0.1 - 1%

14g

$34.80

Before taxes · $2.49 per gram

Reference listing · Not available for purchase

6ix Pink
Space BrosDried Flower
6ix Pink

Indica Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 6%

7g

$82.15

Before taxes · $11.74 per gram

Reference listing · Not available for purchase

91 Ox
MTL CannabisDried Flower
91 Ox

Indica Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 6%

14g

$33.00

Before taxes · $2.36 per gram

Reference listing · Not available for purchase

97 Octane Smallz
TenzoDried Flower
97 Octane Smallz

Indica Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 1%

7g

$49.95

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AAA+ Indica
Crooked DoryDried Flower
AAA+ Indica

Indica Dominant

THC: 26 - 31%CBD: 0 - 5%

28g

$158.20

Before taxes · $5.65 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AAA+ Sativa
Crooked DoryDried Flower
AAA+ Sativa

Sativa Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 0.6%

28g

$158.20

Before taxes · $5.65 per gram

Reference listing · Not available for purchase

AAAA Kush
FatCatDried Flower
AAAA Kush

Indica Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

28g

$21.60

Before taxes · $0.77 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acapulco Gold
Jonny ChronicDried Flower
Acapulco Gold

Sativa Dominant

THC: 22 - 28%CBD: 0 - 2%

14g

$24.75

Before taxes · $1.77 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acid Rain
EndgameDried Flower
Acid Rain

Sativa Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 5%

7g

$43.95

Before taxes · $6.28 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Kush Flower
Jonny ChronicDried Flower
Afghan Kush Flower

Indica Dominant

THC: 22 - 28%CBD: 0 - 2%

14g

$67.50

Before taxes · $4.82 per gram

Reference listing · Not available for purchase

After 8
BLK MKTDried Flower
After 8

Indica Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 6%

7g

$86.95

Before taxes · $12.42 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Ak-47
Bud LafleurDried Flower
Ak-47

Sativa Dominant

THC: 26 - 31%CBD: 0 - 2%

3.5g

$32.85

Before taxes · $9.39 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Kush
Cheers CannabisDried Flower
Alien Kush

Indica Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 2%

3.5g

$33.45

Before taxes · $9.56 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alternate Reality
Space Race CannabisDried Flower
Alternate Reality

Sativa Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 1%

14g

$84.65

Before taxes · $6.05 per gram

Reference listing · Not available for purchase

America's Most Wanted
BC 1/4Dried Flower
America's Most Wanted

Indica Dominant

THC: 29 - 32%CBD: 0 - 2%

7g

$54.90

Before taxes · $7.84 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amherst Sour Diesel
MythosDried Flower
Amherst Sour Diesel

Sativa Dominant

THC: 23 - 29%CBD: 0 - 5%

7g

$41.95

Before taxes · $5.99 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amnesia Haze
Station HouseDried Flower
Amnesia Haze

Sativa Dominant

THC: 22 - 28%CBD: 0 - 1%

14g

$78.75

Before taxes · $5.63 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amnesia Haze Milled
Station HouseDried Flower
Amnesia Haze Milled

Sativa Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 1%

2g

$10.55

Before taxes · $5.28 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Amsterdam Sativa
Highly DutchDried Flower
Amsterdam Sativa

Sativa Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

28g

$142.05

Before taxes · $5.07 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face
CarmelDried Flower
Animal Face

Sativa Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 2%

14g

$49.30

Before taxes · $3.52 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face #10
BOBS BETTER BUDSDried Flower
Animal Face #10

Sativa Dominant

THC: 25 - 32%CBD: 0 - 1%

3.5g

$35.75

Before taxes · $10.21 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Rntz
RedecanDried Flower
Animal Rntz

Indica Dominant

THC: 30 - 36%CBD: 0 - 1%

14g

$83.35

Before taxes · $5.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Rntz Grind
RedecanDried Flower
Animal Rntz Grind

Indica Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 1%

7g

$31.30

Before taxes · $4.47 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apes in Space
North of 28Dried Flower
Apes in Space

Hybrid

THC: 28 - 32%CBD: 0 - 1%

3.5g

$32.80

Before taxes · $9.37 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apple Fritter
PotluckDried Flower
Apple Fritter

Indica Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 2%

7g

$38.50

Before taxes · $5.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples & Bananas
1964Dried Flower
Apples & Bananas

Indica Dominant

THC: 26 - 30%CBD: 0 - 1%

28g

$180.00

Before taxes · $6.43 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples & Bananas
1964Dried Flower
Apples & Bananas

Indica Dominant

THC: 26 - 30%CBD: 0 - 1%

7g

$64.95

Before taxes · $9.28 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples and Bananas
The Oz StoreDried Flower
Apples and Bananas

Indica Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 6%

7g

$29.95

Before taxes · $4.28 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples and Bananas
FadedDried Flower
Apples and Bananas

Indica Dominant

THC: 29 - 33%CBD: 0 - 1%

7g

$30.85

Before taxes · $4.41 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apricot Cream & Cheese 1:1
Clem & CoDried Flower
Apricot Cream & Cheese 1:1

Sativa Dominant

THC: 8 - 14%CBD: 11 - 17%

3.5g

$31.50

Before taxes · $9.00 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apricot Head
Jonny ChronicDried Flower
Apricot Head

Indica Dominant

THC: 16 - 22%CBD: 0 - 2%

7g

$33.80

Before taxes · $4.83 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Armageddon
Space Race CannabisDried Flower
Armageddon

Sativa Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 1%

28g

$164.95

Before taxes · $5.89 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Atomic Marker
Northern CannaDried Flower
Atomic Marker

Indica Dominant

THC: 26 - 33%CBD: 0 - 2%

7g

$77.10

Before taxes · $11.01 per gram

Reference listing · Not available for purchase

ATOMIC SLURRICANE
HighGreensDried Flower
ATOMIC SLURRICANE

Indica Dominant

THC: 29 - 35%CBD: 0 - 4%

3.5g

$34.30

Before taxes · $9.80 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Atomic Sour Grapefruit
SpinachDried Flower
Atomic Sour Grapefruit

Indica Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 0.5%

7g

$40.90

Before taxes · $5.84 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Award-Winning Craft Flower
Supernova FarmsDried Flower
Award-Winning Craft Flower

Indica Dominant

THC: 30 - 35%CBD: 0 - 2.1%

3.5g

$39.60

Before taxes · $11.31 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Back Stage Pass Indica
EncoreDried Flower
Back Stage Pass Indica

Indica Dominant

THC: 24 - 30%CBD: 0 - 1%

28g

$129.45

Before taxes · $4.62 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Back Stage Pass Sativa
EncoreDried Flower
Back Stage Pass Sativa

Sativa Dominant

THC: 23 - 29%CBD: 0 - 1%

28g

$129.45

Before taxes · $4.62 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Bake Shop
OPDried Flower
Bake Shop

Sativa Dominant

THC: 26 - 32%CBD: 0 - 5%

14g

$36.20

Before taxes · $2.59 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Banana Cream
PotluckDried Flower
Banana Cream

Indica Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 2%

7g

$38.50

Before taxes · $5.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Banana Daddy
Bud LafleurDried Flower
Banana Daddy

Indica Dominant

THC: 25 - 31%CBD: 0 - 2%

14g

$99.60

Before taxes · $7.11 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 869