RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

Concentrates

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

932 products
2:1 CBD:THC Infused Pre-Roll
lemon and grassConcentrates
2:1 CBD:THC Infused Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 4 - 6%CBD: 8 - 12%

3x0.5g

$20.20

Before taxes · $13.47 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve Traditional Hash
Sixty Seven SinsConcentrates
67 Artisan Reserve Traditional Hash

Indica Dominant

THC: 42 - 50%CBD: 0 - 2%

2g

$33.85

Before taxes · $16.93 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Sindicate FSE Resin
Sixty Seven SinsConcentrates
67 Sindicate FSE Resin

Indica Dominant

THC: 72 - 80%CBD: 0.1 - 1%

1g

$38.30

Before taxes · $38.30 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Sindicate Infused Pre-Roll
Sixty Seven SinsConcentrates
67 Sindicate Infused Pre-Roll

Sativa Dominant

THC: 32 - 40%CBD: 0.1 - 1%

5x0.5g

$43.00

Before taxes · $17.20 per gram

Reference listing · Not available for purchase

73u Live Rosin
1AboveConcentrates
73u Live Rosin

Hybrid

THC: 75 - 81%CBD: 0 - 6%

1g

$62.85

Before taxes · $62.85 per gram

Reference listing · Not available for purchase

8 Ball Kush Shatter
ShatterizerConcentrates
8 Ball Kush Shatter

Indica Dominant

THC: 80 - 88%CBD: 0 - 8%

1g

$29.95

Before taxes · $29.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Diamond Dusted Hash
EndgameConcentrates
Afghan Black Diamond Dusted Hash

Indica Dominant

THC: 42 - 50%CBD: 0 - 5%

2g

$35.20

Before taxes · $17.60 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
GREAZYConcentrates
Afghan Black Hash

Hybrid

THC: 40 - 48%CBD: 0 - 1%

2g

$31.45

Before taxes · $15.73 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
Purple HillsConcentrates
Afghan Black Hash

Hybrid

THC: 40 - 48%CBD: 0 - 8%

2g

$25.50

Before taxes · $12.75 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
KnucklesConcentrates
Afghan Black Hash

Hybrid

THC: 41 - 49%CBD: 0 - 2%

2g

$31.40

Before taxes · $15.70 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
STHASH BOXConcentrates
Afghan Black Hash

Hybrid

THC: 40 - 48%CBD: 0 - 8%

2g

$31.45

Before taxes · $15.73 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
Tremblant CannabisConcentrates
Afghan Black Hash

Blend

THC: 37 - 45%CBD: 0 - 1%

2g

$35.85

Before taxes · $17.93 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash
VortexConcentrates
Afghan Black Hash

Hybrid

THC: 41 - 47%CBD: 0 - 1%

2g

$31.40

Before taxes · $15.70 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Afghan Black Hash Oil Dispenser
Pura VidaConcentrates
Afghan Black Hash Oil Dispenser

Indica Dominant

THC: 65 - 73%CBD: 0 - 1%

1g

$39.95

Before taxes · $39.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Aged Sticky Hash
Jublee ExtractsConcentrates
Aged Sticky Hash

Hybrid

THC: 36 - 44%CBD: 0 - 8%

2g

$38.50

Before taxes · $19.25 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Godfather Diamonds n' Sauce
EndgameConcentrates
Alien Godfather Diamonds n' Sauce

Indica Dominant

THC: 80 - 88%CBD: 0 - 5%

1g

$35.75

Before taxes · $35.75 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien OG Disty Dabber
BOXHOTConcentrates
Alien OG Disty Dabber

Hybrid

THC: 80 - 83.3%CBD: 0 - 2%

1.2g

$40.00

Before taxes · $33.33 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Trufflez Shatter
Phyto ExtractionsConcentrates
Alien Trufflez Shatter

Indica Dominant

THC: 79 - 87%CBD: 0 - 5%

1g

$29.70

Before taxes · $29.70 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Ambr x SJ B-Day Ck Infused Pre-Roll
AmbrConcentrates
Ambr x SJ B-Day Ck Infused Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 40 - 46%CBD: 0 - 1%

1x1g

$17.50

Before taxes · $17.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Animal Face Temple Ball
CarmelConcentrates
Animal Face Temple Ball

Sativa Dominant

THC: 44 - 50%CBD: 0 - 2%

2g

$42.75

Before taxes · $21.38 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apple Kush Infused Pre-Roll
SensimilaConcentrates
Apple Kush Infused Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 50 - 58%CBD: 0 - 3%

1x1g

$20.15

Before taxes · $20.15 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples & Bananas FSE Resin
1964Concentrates
Apples & Bananas FSE Resin

Indica Dominant

THC: 72 - 80%CBD: 0 - 1%

1g

$36.95

Before taxes · $36.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Arctic Drop Live Rosin
PolarConcentrates
Arctic Drop Live Rosin

Blend

THC: 70 - 78%CBD: 0 - 3%

1g

$54.95

Before taxes · $54.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Astro Pink Diamonds
EndgameConcentrates
Astro Pink Diamonds

Hybrid

THC: 84 - 92%CBD: 0 - 5%

1g

$39.60

Before taxes · $39.60 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Astronaut Status Temple Ball
CarmelConcentrates
Astronaut Status Temple Ball

Indica Dominant

THC: 42 - 48%CBD: 0 - 5%

2g

$42.75

Before taxes · $21.38 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Atomic Apple Infused Pre-Roll
PotluckConcentrates
Atomic Apple Infused Pre-Roll

Hybrid

THC: 40 - 45%CBD: 0 - 1%

1x1g

$17.20

Before taxes · $17.20 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 932