RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

All products

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

4,699 products
1 000 THC + 1 000 CBD Softgels
Emprise CanadaOils and Capsules
1 000 THC + 1 000 CBD Softgels

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

100 caps

$58.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

10+10 Craft Indica Variety Pack
Castle Rock FarmsPre-Rolls
10+10 Craft Indica Variety Pack

Indica Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

20x0.5g

$71.35

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

10+10 Craft Sativa Variety Pack
BC GreenPre-Rolls
10+10 Craft Sativa Variety Pack

Sativa Dominant

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

20x0.5g

$71.35

Before taxes · $7.14 per gram

Reference listing · Not available for purchase

1000 mg Softgels (100 x 10 mg)
Emprise CanadaOils and Capsules
1000 mg Softgels (100 x 10 mg)

Sativa Dominant

THC: 0%CBD: 0%

100 caps

$55.00

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

1000mg THC Indica Oil Drops
High PlainsOils and Capsules
1000mg THC Indica Oil Drops

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

35ml

$34.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

100K
DEALRDried Flower
100K

Indica Dominant

THC: 30 - 32%CBD: 0 - 2%

3.5g

$35.10

Before taxes · $10.03 per gram

Reference listing · Not available for purchase

10th Planet Pre-Rolls
Buddy BloomsPre-Rolls
10th Planet Pre-Rolls

Hybrid

THC: 27 - 33%CBD: 0 - 2%

10x0.5g

$30.90

Before taxes · $6.18 per gram

Reference listing · Not available for purchase

11 Week Pink
PepeDried Flower
11 Week Pink

Indica Dominant

THC: 21.5 - 27.5%CBD: 0 - 6%

28g

$24.35

Before taxes · $0.87 per gram

Reference listing · Not available for purchase

11 Week Pink Pre-Roll
PepePre-Rolls
11 Week Pink Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 27.5 - 33.5%CBD: 0 - 6%

10x0.5g

$14.65

Before taxes · $2.93 per gram

Reference listing · Not available for purchase

187 Kush Pre-Roll
SoarPre-Rolls
187 Kush Pre-Roll

Indica Dominant

THC: 28 - 34%CBD: 0 - 1%

3x0.5g

$14.95

Before taxes · $9.97 per gram

Reference listing · Not available for purchase

1:1 THC:CBN Nighttime Soft Gels
EAT YOUR GREENS.Oils and Capsules
1:1 THC:CBN Nighttime Soft Gels

Indica Dominant

THC: 0%CBD: 0%

30 caps

$33.95

Before taxes

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 4,699