RECREATION MAID
Understanding THC and CBD helps adults make informed choices about cannabis. Cannabinoid research is exploring potential medical uses, but cannabis is not a cure-all. Open conversations about cannabis should include both potential benefits and health risks. Adults 21+: use responsibly, keep products away from children, and never drive impaired.
THE COLLECTION

510 Thread Cartridges

Preview listings from the RECREATION MAID product file. Not available to purchase yet.

823 products
24k Gold Liquid Diamonds AIO Vape
Debunk510 Thread Cartridges
24k Gold Liquid Diamonds AIO Vape

Sativa Dominant

THC: 93 - 99%CBD: 0 - 1%

1g

$40.95

Before taxes · $40.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

2:1 CBD/THC Lemon Zest Pure Live Resin
Lune Rise Farms510 Thread Cartridges
2:1 CBD/THC Lemon Zest Pure Live Resin

Hybrid

THC: 27 - 33%CBD: 40 - 48%

1g

$39.90

Before taxes · $39.90 per gram

Reference listing · Not available for purchase

3:2 THC:CBD Eaze AIO - Lychee Breeze
TYTAN Mega Effects510 Thread Cartridges
3:2 THC:CBD Eaze AIO - Lychee Breeze

Blend

THC: 44 - 51%CBD: 27.7 - 37.3%

2g

$49.95

Before taxes · $24.98 per gram

Reference listing · Not available for purchase

3:2 THC:CBG Groove AIO Guava-Mango Tango
TYTAN Mega Effects510 Thread Cartridges
3:2 THC:CBG Groove AIO Guava-Mango Tango

Blend

THC: 44.5 - 51.5%CBD: 5.1 - 6.9%

2g

$52.95

Before taxes · $26.48 per gram

Reference listing · Not available for purchase

510 Thread Cartridge
PayLess510 Thread Cartridges
510 Thread Cartridge

Hybrid

THC: 90 - 96%CBD: 0 - 5%

0.8g

$24.00

Before taxes · $30.00 per gram

Reference listing · Not available for purchase

67 Artisan Reserve Cured Resin AIO
Sixty Seven Sins510 Thread Cartridges
67 Artisan Reserve Cured Resin AIO

Indica Dominant

THC: 74 - 80%CBD: 0 - 2%

1g

$44.70

Before taxes · $44.70 per gram

Reference listing · Not available for purchase

95+ Blue Raspberry AIO Biodegradable
Purple Hills C/O Community510 Thread Cartridges
95+ Blue Raspberry AIO Biodegradable

Hybrid

THC: 95 - 99%CBD: 0 - 6%

0.95g

$34.95

Before taxes · $36.79 per gram

Reference listing · Not available for purchase

95+ Island Drip 510 Thread Cartridge
Purple Hills C/O Community510 Thread Cartridges
95+ Island Drip 510 Thread Cartridge

Sativa Dominant

THC: 95 - 98%CBD: 0 - 6%

0.95g

$29.95

Before taxes · $31.53 per gram

Reference listing · Not available for purchase

95+ Tangie Cream AIO Biodegradable
Purple Hills C/O Community510 Thread Cartridges
95+ Tangie Cream AIO Biodegradable

Hybrid

THC: 95 - 99%CBD: 0 - 6%

0.95g

$34.95

Before taxes · $36.79 per gram

Reference listing · Not available for purchase

96+ Naked Cowboy Liquid Diamonds 510
Wild West510 Thread Cartridges
96+ Naked Cowboy Liquid Diamonds 510

Sativa Dominant

THC: 97 - 100%CBD: 0 - 2%

0.95g

$36.00

Before taxes · $37.89 per gram

Reference listing · Not available for purchase

96+ Saskatoon Berry Liquid Diamonds 510
Wild West510 Thread Cartridges
96+ Saskatoon Berry Liquid Diamonds 510

Indica Dominant

THC: 97 - 100%CBD: 0 - 2%

0.95g

$36.00

Before taxes · $37.89 per gram

Reference listing · Not available for purchase

[Rotating] 1:1 Vape 510 Thread Cartridge
Woody Nelson Country Club510 Thread Cartridges
[Rotating] 1:1 Vape 510 Thread Cartridge

Hybrid

THC: 40 - 46%CBD: 40 - 46%

1g

$42.70

Before taxes · $42.70 per gram

Reference listing · Not available for purchase

[Rotating] Vape 510 Thread Cartridge
Woody Nelson510 Thread Cartridges
[Rotating] Vape 510 Thread Cartridge

Hybrid

THC: 75 - 81%CBD: 0 - 2%

1g

$51.05

Before taxes · $51.05 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acai Blxst Live 510 Thread Cartridge
Endgame510 Thread Cartridges
Acai Blxst Live 510 Thread Cartridge

Indica Dominant

THC: 74 - 80%CBD: 0 - 5%

1g

$41.90

Before taxes · $41.90 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acapulco Gold 510 Thread Cartridge
Jonny Chronic510 Thread Cartridges
Acapulco Gold 510 Thread Cartridge

Sativa Dominant

THC: 88 - 94%CBD: 0 - 3%

1g

$29.95

Before taxes · $29.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Acapulco Gold Live Resin All-In-One
Jonny Chronic510 Thread Cartridges
Acapulco Gold Live Resin All-In-One

Sativa Dominant

THC: 80 - 86%CBD: 0 - 2%

0.5g

$26.75

Before taxes · $53.50 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien Limeade 510 Thread Cartridge
XPLOR510 Thread Cartridges
Alien Limeade 510 Thread Cartridge

Indica Dominant

THC: 93 - 98%CBD: 0 - 5%

1g

$30.95

Before taxes · $30.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Alien OG 510 Thread Cartridge
BOXHOT510 Thread Cartridges
Alien OG 510 Thread Cartridge

Hybrid

THC: 80 - 83.3%CBD: 0 - 2%

1.2g

$40.95

Before taxes · $34.13 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Anytime 1:1 Honey Dewcumber
Glacial Gold510 Thread Cartridges
Anytime 1:1 Honey Dewcumber

Blend

THC: 39 - 45%CBD: 39 - 45%

1g

$29.95

Before taxes · $29.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Anytime 1:1 Rainbow Glow
Glacial Gold510 Thread Cartridges
Anytime 1:1 Rainbow Glow

Blend

THC: 39 - 45%CBD: 39 - 45%

1g

$29.95

Before taxes · $29.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Apples & Bananas FSE Resin AIO Vape
1964510 Thread Cartridges
Apples & Bananas FSE Resin AIO Vape

Indica Dominant

THC: 76 - 82%CBD: 0 - 1%

0.5g

$27.95

Before taxes · $55.90 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Aventurine Liquid Crystals AIO
Queen of Bud510 Thread Cartridges
Aventurine Liquid Crystals AIO

Sativa Dominant

THC: 96 - 99%CBD: 0 - 2%

1g

$42.95

Before taxes · $42.95 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Baja Bliss Liquid Diamonds AIO
Super Toast510 Thread Cartridges
Baja Bliss Liquid Diamonds AIO

Sativa Dominant

THC: 93 - 99%CBD: 0 - 1%

0.95g

$41.65

Before taxes · $43.84 per gram

Reference listing · Not available for purchase

Showing 48 of 823